У кожного з нас своя дорога до храму |
Вчитель історії та правознавства НВК "Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 7"
вівторок, 28 лютого 2017 р.
понеділок, 27 лютого 2017 р.
( З досвіду Молнар Г.Й.)
Бінарний уроку з історії України та технологій
8 клас
Мета: Повторити і узагальнити
матеріал з теми «Українська козацька держава», охарактеризувати побут та
культуру козаків у вільний від походів час ( а саме одяг, звичаї та їжу),
ознайомити учнів з технологією пошиття козацьких шароварів та технологією
приготування українського напою; удосконалювати навички учнів у виокремленні
потрібної інформації із джерела, ознайомити учнів із походженням крилатих
висловів «за компанію і жид повісився», «випити на коня»; розвивати пам’ять,
увагу, спостережливість;виховувати почуття патріотизму, шанобливе ставлення до
звичаїв та традицій українського народу.
Тип: бінарний урок.
Обладнання: мультимедійна система,
слайди по темі, відеозапис (приготування вареників), роздавальний матеріал для
практичної роботи.
Хід уроку
Тема. Що таке право. Павові відносини.
(з досвіду роботи Молнар Г.Й.)
Тема.
Що таке право. Правові відносини.
Мета:
пояснити учням, що таке право, галузь права та норма права, познайомити
їх із процесом виникнення права у суспільстві: на прикладах з
життя показати, як ці правила діють; наводити приклади правових норм та
розрізняти їх види, розвивати вміння характеризувати правові відносини та
наводити приклади правових ситуацій; виховувати правильне ставлення учнів до
правил співжиття людей та необхідності їх дотримання.
Тип уроку: комбінований.
Форма
уроку: урок з
використанням інтерактивних технологій.
ХІД
УРОКУ
I.
Організаційний момент
Цифрова розминка
14
|
16
|
5
|
10
|
7
|
17
|
18
|
450
|
18
|
35
|
21
|
23
|
226
|
300
|
40
|
36
|
ВІДГАДАЙ СЛОВО
1
А Б В Г
|
2
Г Д Е
|
3
Є Ж З
|
|
4
И І Ї Й
|
5
К Л М
|
6
Н О П
|
|
7
Р С Т
|
8
У Ф Х
|
9
Ц Ч Ш
|
|
0
Щ Ь Ю Я
|
|||
П
Р А В О В І Д Н О С И Н И
неділя, 26 лютого 2017 р.
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ - Початок Січі. Дмитро Вишневецький
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ - Початок Січі. Дмитро Вишневецький
субота, 25 лютого 2017 р.
Тест «Які ви
батьки?»
На питання слід відповідати «так» або «ні».
1.
Чи пишаєтесь ви
тим, що ваша дитина змалечку була чепурункою?
2.
Чи заохочуєте свою
доньку або сина, коли вони повертаються зі школи з гарними оцінками?
3.
Чи вмієте правильно
відповісти на запитання про взаємини між чоловіком і жінкою?
4.
Чи знаєте ви, що
дитина повинна, а що не повинна їсти?
5.
Чи цілуєте і
пестите своє чадо після семи років?
6.
Чи наполягаєте на
тому, щоб діти самі тримали в порядку свої речі, кімнату?
7.
Чи здатні ви у
присутності дитини визнати свою помилку?
8.
Чи визнаєте і
поважаєте право своєї дитини на особисту таємницю (листи, щоденник тощо)?
9.
Чи маєте ви звичку
часто повторювати: «Ось коли я був (була) малим, то…» або «Дитина має мовчати,
коли її не запитують»?
10.
Чи розповідаєте дитині про свої радощі та
прикрощі?
11.
Чи вдаєтеся до
такого засобу покарання, як заборона дивитися телевізор?
12.
Чи цікавитесь, як
ваша дитина проводить дозвілля?
13.
Якби вам
запропонували роботу вихователя, ви б погодились?
14.
Чи критикуєте й
караєте своїх дітей у присутності сторонніх?
Ключ: Поставте собі по
одному балу за кожну відповідь, яка співпала із запропонованою.
1 – ні, 2 – ні, 3 – так, 4 – так, 5 – так, 6 – ні, 7 – так, 8 – так, 9 –
ні, 10 – так, 11 – ні, 12 – ні, 13 – ні, 14 – ні.
Якщо ви набрали:
1 – 2 бали. Ви дуже ризикуєте. Не будьте
занадто суворі й педантичні. Бо через кілька років можете мати серйозні
проблеми. Будьте поступливішими.
3 – 5 балів. Не кращий результат. Ваша
твердість у вимогах пригнічує дитину. Ви позбавляєте її самостійності.
6 – 8 балів. Дитина вас не може зрозуміти.
Ви вдаєтесь до крайнощів – то занадто вимогливі, то дозволяєте те, чого не слід
дозволяти.
середа, 22 лютого 2017 р.
вівторок, 21 лютого 2017 р.
Підписатися на:
Дописи (Atom)